Builder Game

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Version 1.15
  • Dil Türkçe
  • Firma Bubadu
Rol yapma oyunları arasında yer alan Builder Game mobil oyununda sizde hünerleriniz sonucunda başarılar elde edebilirsiniz.

İnşaatçı olarak çalışacağınız Builder Game mobil oyununda becerilerinizi herkese göstermek için sizlere verilen görevleri başarı ile sonuçlandırmanız gerekiyor. Builder Game mobil oyunu inşaat teması üzerine kurulu olan heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Oyunda yer almak isterseniz Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. 

En hoş hünerli işçi atölyesini çalıştırma sıranız geldi, başarılı bir deneyim sizleri bekliyor. Bu yapım deneyiminin tadını çıkarın ve mükemmel bir inşaat işçisi olduğunuzu kanıtlamak içim mükemmel bir fırsat.En iyi ürün ve hizmetlerinizi almak için çocuklar sıraya girmiş.

Toprağı kazma, ev veya kule inşası veya yıkımı, ahşap ürün inşası, ağaç kesimi, kaynak ve diğer eğlenceli şeyler gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için farklı inşaat malzeme, alet ve makineleri kullanarak çocukların istediklerini yapın. 

Farklı testerelerle ahşabı doğru şekilde kesin. Kendi tasarımlarınızı ortaya koyun. Tornavidalar veya bir çekiçle sandalye, tezgah, çit, kuş yuvası veya köpek kulübesi yapın. Yeni ahşap ürünü parlatarak veya boyayarak son dokunuşları gerçekleştirin. 

Builder Game indir
DİĞER SÜRÜMLER